Ons Makine, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Tecrübeli ortakları ile kurduğu, gelişime açık, dinamik ve genç ekibiyle birlikte, 1988 yılında 80 metrekarelik alanda başladığı üretimine başarıyla devam eden Ons Makine, otomotiv sektöründe hizmet vermektedir.Otomotiv sektörü ve Kaynak fikstüründeki liderliğini, birbirlerinden ayrılamaz ikili olan Otomotiv Robotik Uygulamaları alanına da taşımak isteyen ONS Makine, 2008 yılında dünyaca ünlü Robot devi Kuka ile sistem partnerliği anlaşması imzalayarak, bu alanda da çalışmalara başlamıştır.

ons makine

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.