Osmanoğlu Hastanesi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti.

osmanoğlu hastanesi

Osmanoğlu Hastanesi

1957 yılında Laleli Teşhis Kliniği ve Nişantaşı Laboratuvarı ile başlayan özel sağlık hizmetindeki deneyimlerinin ardından, 1981 yılında kurulan Osmanoğlu Hastanesi, sağlık konusunda her türlü donanım ve konfora sahiptir. T.C. Sağlık Bakanlığı’nın özel hastaneler yönetmeliğine ve Kalite Standartlarına uygun son teknolojik tıbbi cihazlarla donatılmış Yoğun Bakım Ünitesi, 4 büyük Ameliyathane ve bir Doğumhanesi ile hizmet vermektedir. Osmanoğlu Hastanesi, her türlü ihtiyaca cevap verebilen  tam donanımlı, tıbbi görüntüleme merkezi, tıbbi tahlil laboratuvarı ve ileri tanı üniteleriyle ve çalışanlarıyla 7/24 hizmet veren tam teşekküllü bir sağlık kurumudur.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.