Özel Jimer Hastanesi, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. Jimer Kadın Sağlığı A.Ş.,hizmet vermeye başladığı 2008 yılından bu yana; hizmet kalitesinden ödün vermeden, gelen talep ve ilgi doğrultusunda gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.Özel Jimer Hastanesi, “Sağlığa dair her şey’’ sloganıyla hedefi, sadece Bursa’da değil bölgede referans hastane olarak konumlanmaktır.

jimer

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.