Özel Rumeli Hastanesi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Özel Rumeli Hastanesi, “Önce Sağlık” sloganı ve kaliteli hizmet anlayışı ile 2006 yılında Sefaköy’de hizmet vermeye başladı.Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisi ile Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırmada, “A Grubu” hastane statüsünde olmaya hak kazanan Özel Rumeli Hastanesi; E-5 Karayolu, Atatürk Havalimanı ve metrobüse olan yakınlık gibi konumunun sağlamış olduğu avantajlar ile birlikte, sağlık hizmetlerinde yaptığı yatırım ve atılımlar ile öncü sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Özel Rumeli Hastanesi

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.