Özkaynak, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu sektörünün lider firmalarından Özkaynak, faaliyetine 1968 yılında başladı ve 1972 yılında Bursa’da Özkaynak Mineralli Maden Suyu tesislerini kurdu. 2003 yılında Tekirdağ fabrikasının temelini atarak, 2004 yılı başlarında üretimine başladığı “Özgü” marka Mineralli Maden Suyu ile sektörün lider firmalarından birisi oldu. Başarılı çalışmaları ile Özkaynak, 2002 yılında TÜV EN ISO 9001 2000 sertifikası ile kalitesini belgelemiş, sektördeki başarısını pekiştirmiştir.

ozkaynak

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.