Özpaş Gıda, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Özpaş Gıda, 1978 yılında kuruldu. Özpaş Gıda distribütörlüğünde bulunan Danone Hayat, 1998 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Özpaş Gıda distribütörlüğünde;2000 yılından bu yana, Kraft Gıda (Şimdi Doğuş Yiyecek oldu),2009 yılından bu yana Kent Gıda ve 2013 yılından itibaren Tamek Meyve Suları ile yoluna devam etmektedir. Ayrıca Özpaş Gıda, geçmişte, 10 yıl Pepsi Cola, 10 yıl Coca Cola ve 22 yıl Mis Süt distribütörlüklerini yapmıştır.

ozpas

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.