Özsoy Pres Döküm Valf Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1978 yılında yüksek basınçlı sınai ve medikal gaz tüpleri için valf üretmeye başladı. Daha sonra üretim gamına, yüksek ve alçak basınç düşürücülerini, LPG tüp valflerini, yangın söndürücü tüp valflerini, medikal priz ve terapi cihazlarını ekledi. Firma, Özsoy ve Özmed tescilli markaları ile sınai ve medikal gazlar, LPG ve yangın söndürücü ekipmanlar sektöründe ülkemizin lider firmaları arasındadır.

ozsoy pres

 

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.