Pakyağ Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Her ayrıntısı düşünülerek yapılan modern bir ham yağ üreticisi olan Pakyağ, dünyanın önde gelen soya üreticileri ile çalışmaktadır. 2006 yılında üretime başlayan Pakyağ1 Küçükdikili Soya Fabrikası, 51 bin metrekare alan üzerinde kuruldu. Fabrikada soya fasulyesi, kanola, ayçekirdeği ve çiğit gibi yağlı tohumlardan nebati ham yağ ve küspe üretimi yapılmaktadır. Torunlar Gıda ve Ülker firmaları iştirakidir. Aynı zamanda, 2006 yılında üretime başlayan Pakyağ2 Besler Karataş Soya Fasulyesi İşleme Tesislerinde, soya fasulyesinden ham yağ, soya küspesi, soya pulu, soya kabuğu ve tozu üretimi yapılmaktadır. Tesis, hem animal feed (hayvan yemi )ürünleri olarak, hem de insan gıdası olarak direkt tüketilebilen soya eti üretimi olmak üzere, iki farklı üretim yapılabilecek şekilde kurulmuştur.

pakyag

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.