Para Finans Factoring, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1997 yılında kurulan Parafinans, 18 yıldır KOBİ ve mikro işletmelere kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Faaliyetlerine 6’sı İstanbul’da, 1’i İzmir’de olmak üzere 7 şube ile devam eden Parafinans; Sektörde öncü, yenilikçi yaklaşım ve ürünleriyle 5.000’i aşan müşterisine hızlı ve güvenilir finansal çözümler sunmaktadır.

para finans factoring

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.