Park Inn by Radisson,e-Arşiv ve Uzman Mutabakat’ta Uyumsoft’u seçti. CNR Expo Fuar Merkezi’nden sadece 4 km uzaklıkta bulunan Park Inn by Radisson Istanbul Atatürk Airport, iş merkezlerine yakın konaklamayı tercih edenler için ideal bir konumdadır. İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’na 4 km mesafede olan otel, 154 odası ve bünyesinde barındırdığı RBG Grill restoranıyla hizmet vermektedir. Spa merkezinde, kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, terapi odaları, hamam, sauna ve buhar odası bulunmaktadır. Toplantı ve organizasyon düzenlemeyi planlayan misafirler ise, 422 m²’ lik balo salonu dahil, 7 tane çok amaçlı toplantı salonlarından birini seçerek organizasyonlarını kolayca planlayabilirler.

park inn

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.