Petsa Petrolcülük AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.2013 yılında İstanbul’da kurulan Petsa; akaryakıt sektöründe kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin ihtiyacı olan akaryakıt ürünlerini, müşteri odaklı olarak en üst düzeyde hizmet anlayışı ve avantajlarıyla, yenilikçi, çevreye duyarlı, dinamik olarak sunmayı amaçlamaktadır.Bu doğrultuda bir taraftan Türkiye genelinde her geçen gün bayi sayısını artırarak gelişimine devam eden Petsa, depo yatırımlarına devam etmektedir.

Petsa Petrolcülük

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4 bin 500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.