Piramit Gıda İç Dağ. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2004 yılında İstanbul’da kurulan Piramit Gıda İçecek Ltd. Şti.; Hızlı Tüketim Malları sektöründe (Alkollü İçecekler) bilgili ve deneyimli satış ekibi, geniş ve hızlı dağıtım ağıyla birlikte, Ho-re-ca kanalında kaliteli hizmet sağlayan, her geçen gün kendini geliştiren ve kendi öz sermayesiyle yabancı marka ürün ithalatlarıyla büyüyen bir firmadır. Piramit Gıda İçecek, İstanbul genelinde hem Avrupa hem de Asya yakasında, sektörün marka olmuş ürünlerinin bayiliğini çatısı altında barındırıyor.

Piramit Gıda

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.