Plast Met Plastik Metal Sanayi İmalat Ve Ticaret A.Ş.,e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1987 yılında İstanbul Hasköy’ de kurulan Plast Met, günümüzde biri İstanbul (Plast Met Kalıp Sanayi) ikiside Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde (Plast Met Plastik Metal Sanayi ve Plast Met Kablo & Elektrik Sistemleri) olmak üzere 400 çalışanı ile başta otomotiv sektörü olmak üzere, beyaz eşya ve elektrik & elektronik sektörlerine hizmet vermektedir.

plast met

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.