Polin, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Polin Dış Ticaret, 1976 yılında İstanbul’da kuruldu. Genel merkezi Kocaeli Dilovası’nda olan Polin Dış Ticaret’in, tüm üretimi ülkemizde yapılmaktadır. Fabrika toplam kapalı alanı 35 bin metrekare su parkı sektörüne adanmış, 450 kişilik ekip ile hizmet vermektedir. Avrasya’daki en büyük su kaydırağı üreticisi olan firmanın, Rusya, Fas, Makedonya ve Karadağ’da ofisleri bulunmaktadır.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Polin

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.