Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş., e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri, 1976 yılında İstanbul’da kuruldu. Genel merkezi Kocaeli Dilovası’nda bulunan Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri’nin,tüm üretimi Türkiye’de yapılmaktadır. Su parkı sektörüne adanmış 400’ün üzerinde konusunda uzman ekibe sahip olan firmanın, fabrika kapalı alanı 35 bin metrekaredir.Ayrıca, Rusya, Fas, Makedonya ve Karadağ ofisleri bulunmaktadır.

Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.