Reis Grubu, e-Fatura, e-Defter gibi i-Dönüşüm projelerinde, ülkemizin lider entegratörü Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ ile işbirliği yaptı.

1980 yılında Sn Fevzi Reis tarafından Samsun’da kurulan Reis Grubu;

Otomotiv, akaryakıt, tütün ürünleri, oto yedek parçası, araç kiralama, sigorta sektörleri ile 2008 yılından itibaren Hidroelektrik santralleriyle enerji sektöründe faaliyet gösteriyor. Reis Grubu’nun; Ankara’da Shell akaryakıt istasyonu, Philip Morris bölge distribütörlüğü, Ankara ve Samsun’da Opel ve Chevrolet bayiliği, yedek parça distribütörlüğü ve 11 adet projede kurulu gücü 391mw ve üretim kapasitesi 1.027gw Hes projeleri (Çayaltı Hes, Dereköy Hes, Yenilik Hes, Çekerek Hes, Karapınar Hes, Kayacık Hes, Meşetepe Hes, Pülümür Hes, Balaban Hes, Camili Hes vb) bulunuyor.

reis-otomotiv-idonusum-600

35 yıldır bulunduğu sektörlerde başarılı çalışmalara imza atan Reis Grubu, 1.000’e yakın çalışanıyla, ‘hizmette kalite, müşteri coşkusu ve güveni’ esas alıyor. Reis AŞ, ‘Başarıya muhtaç ve onun peşinden koşan insanlar’ olma çalışma felsefesini, bütün çalışanları ve iş ortaklarıyla her gün yeniden hayata geçiriyor.

“Uyumsoft ekibi çok hızlı ve işimizi başarıyla yönetiyoruz”

e-Fatura, e-Defter konusunda Uyumsoft ile çalışmaktan memnun olduklarını belirten Reis Grubu Muhasebe Müdürü Adem Altun, “Uyumsoft ekibi çok hızlı ve başarılıdır, kendilerine bir telefon uzaktayız. Reis Otomotiv olarak, e-Fatura, e-Defter süreçlerimizi hiçbir sıkıntı yaşamadan, başarıyla yönetiyoruz” dedi.

Uyumsoft ekibinin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını anlatan Adem Altun, konuşmasına söyle devam etti:
“Uyumsoft AŞ firmasıyla, e-Fatura, e-Defter gibi elektronik dönüşüm süreçlerinde bir aradayız. Ekip çok hızlı, kendilerine anında ulaşıyoruz ve bir konuya dair hemen ilgileniyorlar. e-Defter, e-Fatura’nın ardından önümüzdeki dönemde uygulamaya geçecek yeni e-Dönüşüm süreçlerinde de işbirliğimiz devam edebilir. e-Defter sürecini başarıyla tamamladık, e-Defterin gidip gitmediği konusunda bilgilendirme mesajı göndermelerini de rica ediyoruz” dedi.