Reser Bilgisayar, e-Fatura, e-Defter ve e-Arsiv’de Uyumsoft’u seçti. Bursa’da 14 yıldır faaliyet gösteren Reser Bilgisayar, 2010 yılından itibaren sektörde yaptığı hamleler ile bölgenin lider firmaları arasında yer almaktadır. Son dönemin dikkat çekici e-alışveriş sitelerinden bizdehesapli.com’da Reser firmasının bünyesinde hizmet vermektedir.

reser

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.