Sanlıtop Elektrik Malzemeleri, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1978 yılında EMAS’in iştirakiyle Emas genel satıcısı (yurtiçi dağıtım) olarak, aile şirketi statüsünde kuruldu. Önceleri Emas mamulleri ağırlıklı satış yapan firma, ilerleyen yıllarda tüm elektrik ve hırdavat malzemelerinin de satışınıyapmaya başladı. Bunların yanı sıra ithalata da yönelerek birçok marka ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü aldı. İkiteili Organize Sanayi Bölgesinde ve Karaköy Bankalar Caddesindeki mağazalarında ülkemize ve dünyaya hizmet vermeye devam ediyor.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

sanlıtop elektrik malzemeleri

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.