Saray Yemek, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Hacı Baba’nın oğlu Mustafa’nın Karadeniz’den İstanbul’a çay ve hububat getirmesiyle başladı Saray’ın öyküsü. Mustafa Bey’in oğlu Ali İhsan Selimoğlu, iki arkadaşıyla birlikte bir yemek firması kurdular. Adını da Saray koydular. Yeni yönetimle birlikte; çeşit çeşit çorbalar, her türlü zeytinyağlılar, browni, gelin bohçası, kalburabastı, sultan pilavı, cezire, meyveli tartlar, kurabiyeler, poğaçalar, ev tipi limonatalar, ayranlar ve diyet yemekleri Saray’ın menüsünde yerini aldı.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

saray yemek

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.