Şaypa A. Ş., e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Şaypa’nın geçmişi 1925 yılına kadar dayanır. Uzun yıllar gıda toptancılığı işine devam eden Şaylı ailesi 1995 yılına gelindiğinde perakende gıda ticaretine başlama kararını alır ve ilk adımı atar. Şaypa, bugün müşterilerine yaklaşık 62 bin 500 metrekareye ulaşan satış alanıyla ve yaklaşık 2300 kişiye ulaşan personeliyle hizmet vermektedir. 79’a ulaşan alışveriş mağazası ile 62 bin 500 metrekarelik bir alana sahip Şaypa’nın bugünkü değerle gerçekleştirmiş olduğu toplam yatırım tutarı ise 600 milyon dolar seviyelerindedir.

saypa

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.