Anıl Sezer Group Turizm İnşaat ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Sezer Turizm Eğitim Sağlık Gıda San ve Tic .AŞ 1980 yılında kuruldu.Turizm sektörüne 1980 yılında Eskişehir de Büyük otel ile başlar. 1986 yılında İstanbul Büyük Otel ( Housez&Suits ) ve 1989 yılında Hotel Grand Side ile turizm yatırımlarını büyüttü. 1997 Yılında Club Grand Side, 2004 yılında ise Club Grand Aqua işletmelerini hizmete açarak Turizm sektöründe lider markalardan birisi oldu. 1993 yılında, otellerinde konaklayan misafirlere sağlıklı ve kaliteli yiyecek sunabilmek için Rani çiftliğini kurdu ve 2003 Yılında Turizm’de kaliteli hizmet sunmak ve eğitimli eleman yetişmesini sağlamak için Fethi Yılmaz Sezer Turizm Anadolu Meslek Lisesi ve öğrenci yurdu açtı. 2010 yılında doğal ve organik atıklardan elektrik enerjisi üretmek için Sezer Bio enerji elektrik santralini kurdu.

sezer group

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.