Sisdoz Arıtma, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Mikro ve makro ölçekli hızlı değişimlere ayak uydurabilmek isteyen işletmelerin, üretim verimliliğini artırmak, maliyetlerini kontrol edilebilir duruma getirmek ve ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretmek adına faaliyet gösteren, Sisdoz Arıtma ve Pompa Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. başta çevre teknolojisi olmak üzere, enerji ve petrokimya sektörleri için anahtar teslimi sistemler kurmaktadır.Bununla birlikte, küresel boyutta kendini ispatlamış firmaların blower, difüzör, ölçüm kontrol enstrümanları, muhtelif pompa ve dezenfeksiyon sistemleri gibi ürünlerini, mühendis kökenli uzman kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır ve konusunda uzman olan TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibi Servis birimiyle, satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübesini satış sonrasına da taşıyarak yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetleri vermektedir.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Sisdoz Arıtma

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.