Sözal Kimya Pazarlama ve Sanayi Ltd. Şti., 2007 yılında Bursa Çekirge İntam’da, beş kişilik bir ekip ile 150 metrekarelik bir ofiste kuruldu.2009 yılında Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde 3000 m2’lik bir binada depo ve laboratuvar oluşumunu gerçekleştirdi. 2013 yılında ise, aynı sanayi bölgesinde 8500 m2’lik kapalı 3000 m2’lik açık alanı bulunan yeni tesisine taşındı.Trakya, Ege, Güneydoğu Anadolu ve Orta Anadolu ile Marmara Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren Sözal Kimya, ülke genelindeki müşterilerine, tekstil kimyasalları ve boyar maddeleri de dahil olmak üzere geniş ürün yelpazesinde hizmet vermektedir.

sozal kimya

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.