Spirax Intervalf, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Buhar sistemi çözümlerinin önde gelen sağlayıcılarından olan Spirax Sarco, yüz yıla varan deneyimi ve 34 farklı ülkede 1,300’ü aşkın uzman mühendisiyle hizmet vermektedir. Firma, yeni tesislerin tasarlanması, kurulması, hizmete alınması ve mevcut buhar sistemlerinin yükseltilmesi ile programlı bakım sayesinde tesis performansının korunmasına kadar her alanda, tecrübeli insan kaynağıyla deneyime, ürün ve hizmete sahiptir.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.
Spirax Intervalf
Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.