Teka Teknik Mutfak Aletleri Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Teka, mutfak gereçleri, banyo, vitrifiye ve endüstriyel kaplar üretim ve imalatı amacıyla 1924 yılında Almanya’da kurulmuş, Avrupalı bir sanayi grubudur. Günümüzde, şirketin üç farklı kıtada 25 fabrikası bulunmaktadır ve 110’dan fazla ülkede ürünlerini satmakta olup, dünya çapında 100 milyondan fazla müşteriye sahiptir. Teka, Avrupa, Asya ve Amerika’daki merkezleri ile önemli bir lojistik platform dağılımına da sahiptir.

Teka Teknik Mutfak

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.