Teknomak Dış Ticaret Limited Şirketi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Teknomak Dış Ticaret, Genç Değirmen firmasının satış iş sürecini yönetiyor. Genç Değirmen, tahılın emeğe, emeğin ekmeğe dönüştüğü topraklardan ilham alarak 1990 yılında Konya’da kuruldu. Günümüzde, 30.000 metrekare alan üzerinde, deneyimli kadrosu ile un ve irmik üretim tesisleri konusunda çözümler sunan Genç Değirmen; Dünya çapındaki bayi ağı sayesinde emeğin mucizesini dünyanın 36 ülkesine taşımaktadır.

teknomak dış ticaret

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.