Tepkar İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 2011 yılında,Bursa’da kurularak faaliyetlerine başladı. Ağırlıklı olarak Bursa ve çevre illerdeki sanayi bölgelerinde yapılması planlanan sanayi yapıları (Üretim Binaları, Ambarlar, Yardımcı Tesis Binaları, İdari ve Sosyal Amaçlı Binalar) ile ilgilenmektedir. Sanayi yapıları konusunda her türlü tasarım, proje, altyapı ve üstyapı imalatları, çevre düzenlemeleri, Mekanik ve Elektrik tesisatı imalatları ile ilgili çözüm sunmaktadır. Yatırımcının ihtiyacı olan bina özellikleri açısından, bina tasarımının betonarme konvansiyonel, prefabrik karkas veya çelik konstrüksiyon olarak tasarlanması hallerinin tamamında imkan ve deneyime sahiptir.

tepkar insaat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.