Tiberina Otomotiv, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Tiberina Otomotiv Yan San. Ve Tic. Ltd. Şti., 2002 yılında İtalyan Tiberina Şirketler  Grubu  bünyesinde,  %100 İtalyan sermayesi ile Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 4.887 m2 üzerine kurulmuştur. Otomotiv sektörüne, saç şekillendirme  ve montaj fabrikası olarak giren firma,  2008 yılında  Pres fabrikasını ayırarak,  toplamda 10,403 m2 kapalı üretim alanı, toplamda 15.700 m2  alanda kurulu 2 tesiste üretimine devam etmektedir.

tiberina

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.