Toyota İstif Makineleri, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti.

Toyota İstif Makineleri

Toyota İstif Makineleri

Avrupa’daki Toyota ve BT malzeme taşıma operasyonlarını yönetmek üzere 2005 yılında kurulmuştur. TMHE, Toyota Industries Corporation’ın bir parçası olan Toyota Material Handling Group’un (TMHG) Avrupa’daki bölgesel organizasyonudur. Toyota ve BT markaları, malzeme taşıma sektöründe 60 yılı aşan bir mirası gururla paylaşmaktadır.

Toyota her müşteriye yakın olmayı hedeflemekte ve ağını buna göre organize etmektedir. Toyota’nın başta Fransa olmak üzere Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde üretim tesisleri bulunmaktadır. Avrupa’nın yüksek işçilik ve parça kalitesi Avrupa’ya satılan ekipmanların yüksek kaliteli ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Müşteri Hizmetleri Avrupa’da Toyota’nın öncelik verdiği bir konudur. Toyota Avrupa çapında yüksek sayıda servis teknisyeni ve araç filosu ile servis hizmeti vermektedir.   

Toyota’da eğitim sürekli ve şirket çapında bir süreçtir. Teknisyenler Avrupa’da sürekli program dahilinde eğitime tabi tutulurlar. Bu eğitim ayrıca her ürün gelişiminde teknisyenlerin ürünle ilgili bilgilerinin güncellenmesini sağlar

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.