tozlu

Tozlu.com, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv süreçlerinde Uyumsoft’u seçti. 2001 yılından itibaren sürekli gelişerek, bayan giyim sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip olan Tozlu.com firması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, elbiseden pantolona, ayakkabıdan çantaya tüm giyim gruplarında kaliteyi en uygun fiyata sunmaktadır.

Tozlu.com

Markalaşma çalışmalarımızda halka açık yapısı , müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetdir. Özenle tasarlanmış , elbiseden pantolana, ayakkabıdan çantaya kadar tüm giyim gruplarını en iyi fiyatla sizlere sunarak müşterilerin kalbini çalmayı hedeflemektedir.
Dünyanın önde gelen global bir online alışveriş merkezi olarak değerli müşterilerine, fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli giyim kategorilerini , geniş bir yelpazede sunarak tozlu.com ayrıcalığını sunmaktadır.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 2 bine yakın işletmeye hizmet veriyor.