Travel Bag, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Kişiye ve firmaya özel, en iyiyi, en kaliteli biçimde sunabilmek amacıyla çalışan Travel Bag, deneyimli kadrosuyla, yılda 60 binin üzerindeki hizmet vermektedir. Travel Bag Turizm kurulduğu 1998 yılından beri Turizm Bakanlığı tarafından verilen A Grubu acenta belgesine sahip, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) üyesidir. Üyelikleri arasında, IATA Belgesi de bulunmaktadır.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Travel Bag

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.