Tüm Elektronik, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1995 yılında Kenan İstanbullu ve Seyhan İstanbullu tarafından İstanbul’da kurulan Tüm Elektronik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. şirketi, elektronik tartı aletleri (Elektronik terazi ve baskül) üretimi yapmakta olup; tartı sistemlerine yeni boyutlar getirerek, ülkemizin kaynaklarıyla, yerli ve kaliteli ürünler üretmeyi amaç edinmiştir.Firma, mühendislerden oluşan Ar-ge departmanıyla, kendi teknolojisini geliştirmektedir; mümkün olduğunca yerli malzemeler kullanarak ürün portföyünün %90’ını kendi imkânları ile tasarlayıp üretmektedir. Ürettiği ve ithal ettiği elektronik terazi, baskül ve tartım ekipmanlarını, yine kendi bayileri aracılığıyla ülkemiz ile;Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Kuzey Afrika’dan Rusya’ya 30’u aşkın ülkeye satmaktadır.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Tüm Elektronik

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.