Ulusoy Otomotiv, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Ulusoy, 1937 yılında temellerinin atıldığı günden itibaren, en iyi yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında kilometre taşı olmuştur.Ulusoy Seyahat, Karayolu Ulaştırma Sektörünün ‘Superbrands’ ödülü alan ilk seyahat firmasıdır.Ulusoy, bugün Türkiye’de yaygın ulaşım ağındaki seferleri, yüksek standartlı ve donanımlı 300’ün üzerindeki otobüslük filosu ile yılda ortalama 3,5 milyonun üzerinde yolcu taşımaktadır.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Ulusoy Otomotiv

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.