Urfalıoğlu Kuruyemiş, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Urfalıoğlu Kuruyemiş, sektöre 1981 yılında perakendecilikle adımını attı. Urfalıoğlu Kuruyemiş, şu an Malatya Özsan Sanayii Sitesi’nde kurduğu entegre tesiste üretimine, ilk günkü titizlikle devam etmektedir. Malatya ve çevre illerin seçkin market ve büfelerinde, Urfalıoğlu ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Urfalıoğlu Kuruyemiş

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.