Üstünkarlı Log Sawing Lines, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Üstünkarlı Marangoz Makinaları İmalat San. Tic. Ltd. şirketi, 1954 yılında, Aziz Üstünkarlı tarafından kurularak, marangoz makinaları imalatına başlamış olup, Üstünkarlı grup şirketlerinin ana koludur. İzmir Adnan Menderes Havalimanının hemen yanında, 20 bin metrekare alan üzerine kurulu fabrikasında, üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana, Türk Kereste Sanayisine yön veren Üstünkarlı, bugün ülkemiz pazarının %75’ine hakimdir ve ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden, dünya çapında da bu sektördeki ilk 5 arasında yer alan bir firma haline gelmiştir.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Üstünkarlı Log Sawing Lines

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.