Uys İş Güvenliği firmasının temelleri, 1994 yılında atıldı. 2002 yılında İş Güvenliği Malzemeleri sektöründe Bursa’daki eksiklikleri görerek, İş güvenliği malzemeleri satışı, iş elbiseleri ve iş güvenliği levhalarının üretim ve pazarlamasında sektörde yer edindi. Uys İş Güvenliği Ltd. Şti. firması, ülkemizde geliştirilmesi gereken bir konu olan iş güvenliğini arttırmak için alınabilecek ürünlerin satışını yapmaktadır. Uys İş Güvenliği, yapmakta olduğu imalatların yanı sıra,ülkemizde iş güvenliği malzemeleri alanında isim yaparak kalitesini ispatlayan, diğer firmaların da bayiliğini yapmaktadır.

uys is guveligi

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.