Uzman Kataforez Yüzey Kaplama San.Tic.Ltd.Şti., e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1993 yılında kurulan Uzman Kataforez; Çinko, Kataforez, Tozboya, Fosfat ve Deltaprotek Kaplama alanlarında faaliyet göstermektedir. TS 16949:2002 – ISO 9001:2008 Kalite Belgeleri bulunan Uzman Kataforez, çevre dostu kaplama çeşitleri ile 640 çalışanıyla hizmet vermektedir.

uzman

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.