Valizce Çanta, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Valizce, 25 yılı aşkın bir süredir dünya seyahat ürünleri üretiminde sektör liderlerinden biri olan it Luggage firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. itLuggage, dünya çapında 5 farklı kıtada 6 ofisi ve İngiltere’de bulunan 80’i aşkın perakende mağazası vardır. Valizce, genç ekibi ile birlikte sektöre yön veren firmalardan biri olma amacı ve gayreti ile çalışmaktadır, sürekli yenilik ve daima kalite felsefesi ile pazardaki yerini sağlamlaştırma hedefindedir.

valizce çanta

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.