Voip Telekomünikasyon, e-Fatura ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. Voip Telekomünikasyon, 2002 yılında faaliyetlerine, çok şubeli şirketlerin merkez ve şubeleri arasındaki telefon görüşmelerinin ücretsiz yapmasını sağlayan altyapı projeleri gerçekleştirerek başladı. İGDAŞ projesiyle, Türkiye’deki Çağrı Merkezleri arasında her yıl düzenlenen İMİ yarışmasında en iyi yeni çağrı merkezi ödülüne layık görülen Voip Telekomünikasyon; 2009 yılında Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu’ndan (BTK) almış olduğu Sabit Telefon Hizmetleri (STH) lisansı ve 2013 yılında yine BTK’dan almış olduğu İnternet Servis Sağlayıcılığı (ISS) lisansıyla şirketlere Sabit Telefon Hizmetleri ve Data Hizmetleri vermektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

voip telekomünikasyon

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.