1991 yılında girdikleri yemek sektöründe, sağlam adımlarla yürüyen Yankı Yemek AŞ, 25 yıllık sektör tecrübesiyle, modern tesislerinde titizlikle ürettiği yemekleri,Bursa’nın dört bir yanına ulaştırmaktadır. Çalı Sanayi Bölgesi’nde, 2 dönüm kapalı alana sahip olan Yankı Yemek AŞ tesislerinin, günlük 15 bin kişiye yemek üretecek kapasitesi mevcuttur.

yanki yemek

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.