Abdullah Zengin Tarım Üretimi Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firma, 1985 yılında Kimyevi Gübre ve Hububat Faaliyetleri ile tarım sektörüne girdi. Yıldan yıla faaliyetlerini artırarak; yeni bayilikler, zirai ilaç uygulamaları ve son yıllarda tohumculuk sektöründe önemli bir yere sahip oldu. Zengin Tarım firması; kaliteli tarım yapmayı hedeflemiş işletmelere ve çiftçilere, en iyi hizmet ve imkanı sunmak için teknolojik gelişmelere paralel çalışmalarını hızla sürdürmektedir.Verimlilik ve kalitenin ciddi bir iş takibi ile oluşacağı sorumluluğunu üzerinde taşıyan firma, uzun yıllar ülkemiz tarımına hizmet etmeyi hedeflemektedir.

zengin

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.