Zirve Ecza Deposu İlaç Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Zirve Ecza Deposu, 2000 yılında, eczanelere, ecza depolarına, devlet hastanelerine ve diğer sağlık kurumlarına uygun şartlarla ilaç temin etmek amacıyla kuruldu. Ecza Depoculuğunu; günümüz koşullarına uygun şekilde, ileriye götürerek en iyiyi ve yüksek kaliteyi yakalamak için üstlendiğimiz sorumluluk çerçevesinde, ürün yelpazemizi genişleterek 13 yıldır hizmet vermektedir. Macunköy’de bulunan 5000 m2lik deposunda, tüm Türkiye’ye dağıtılan 3400 değişik çeşit ürünü mevcut olup; eczanelere ve ecza depolarına ürünlerini en avantajlı şekilde sunmaktadır.

zirve

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.